הצמדת שליחים


אנו מציעים ללקוחות עסקיים שירותי הצמדת שליח קבוע לפרקי זמן של ימים ספורים עד שבועות וחודשים. מאגר השליחים של החברה מחוייב לרף גבוה של שירות, מקצועיות, אמינות, חריצות ומהירות תגובה.

מתי משתלם להזמין שירותי הצמדת שליחים?

לעיתים משרדים ועסקים זקוקים לביצוע שליחויות רבות באופן קבוע. האופציה שעומדת בפניהם היא העסקת שליח בעצמם או שימוש בשירותי הצמדת שליחים שלנו. השירות כולל הצמדת שליח לכמה שעות בשבוע/כמה שעות ביום.

הצמדת שליחים משתלמת לעסקים ומשרדים בעלי נפח עבודה גדול בתחום השליחויות, אך הנפח אינו מצדיק העסקת שליח מטעם החברה. חלק מהשירות העסקי שלנו לעסקים כולל שירות הצמדת שליח קבוע לאורך זמן. שליח קבוע יגיע אליכם על פי בקשתכם בשעות קבועות. בעלי העסק, העובדים והלקוחות יכירו את השליח כמייצג אתכם, השליח יכיר את צרכי החברה המיוחדים שלכם.

שירות הצמדת שליחים מאפשר לך ליהנות משליח קבוע שמכיר את הלקוחות ותחומי העיסוק של העסק ללא צורך בעלויות העסקת שליח,עלויות אחזקת האופנוע, חיסורים חופשים וכו'.. אם אתם זקוקים לשליח רק לשעתיים-שלוש ביום אין צורך עוד להעסיק שליח של החברה, שירותי הצמדת שליחים הם הפתרון.

שירותי הצמדת שליחים בהתאמה אישית לעסק

שירותי הצמדת שליחים מעניקים יתרונות רבים לבעלי עסקים. שליחי החברה יבצעו בעבורכם מגוון שליחויות על פי דרישה : חוזים, מסמכים, מתנות, שירותי הפצה, תשלומים, ניירות ערך, חבילות ועוד.

>      חיסכון עלויות של אחזקת עובד שליחויות בחברה
>      חיסכון עלויות אחזקת כלי רכב דו גלגליים או אחר למטרת השליחויות
>      שליחים בעלי ניסיון רב, מקצועיות, רמת שירות גבוה, מהירות תגטבה ודיוק
>      הטבות נוספות לבעלי עסקים בהזמנת שירות שליחויות בארץ

איך מזמינים שירותי הצמדת שליחים?

שירותי הצמדת שליחים מתבצעת על ידי פנייה פשוטה למוקד השירות העסקי שלנו.
subject
תיאור הפנייה:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון:
דוא"ל:


כל הזכויות שמורות © 2016       שליחויות | חברת שליחויות | שליחויות בתל אביב | שליחויות בירושלים | שליחויות בארץ | חברת הפצה חברת מיתוג