חברת שליחויות פרטית או דואר ישראל

חברת שליחויות פרטית או דואר ישראל


חברת שליחויות פרטית או דואר ישראל?

כאשר אנו חושבים על שליחויות בארץ לרוב נחשוב ברגע הראשון על דואר ישראל - גוף ממשלתי מוכר אשר בדרך כלל אחראי על ביצוע רוב הדואר והשליחויות בישראל.

אולם לא אחת יהיה עדיף להשאיר את דואר ישראל בצד ולבחור בחברת משלוחים פרטית אשר תבצע עבורנו את המשלוח.

השאלה המתבקשת מן הסתם היא מה יכולה לספק חברת משלוחים פרטית שלא ניתן לקבל בדרכי המשלוח הרגילות של הדואר?

הנה כמה סיבות מדוע עדיף לעיתים להיעזר בחברה פרטית שמספקת שליחויות בארץ:

  • מהירות הגעה - שרותי הדואר הרגילים לרוב מבטיחים אספקת משלוח תוך 3 ימי עסקים, אמנם כאשר מדובר בסוף השבוע, חג או בעיה כזו או אחרת המשלוח יכול להתעכב עוד ועוד.  במדינה כה קטנה אשר ניתן להקיף אותה תיאורטית בפחות מ-24 שעות, אין סיבה שמשלוח לא יוכל להגיע עוד באותו היום ליעד שלו. את השירות המהיר הזה יכולה לספק חברת משלוחים פרטית.
  • חשאיות - לעיתים נדרש להעביר מסמכים, מידע או דבר מה שחשוב שיישמר בחשאיות מוחלטת. אם מדובר בתוכניות חדשנית, תכני פרסום עתידיים של חברה, מסמכים משפטיים וכדומה, נחוצה חברה שתוכל להעביר את המידע הזה ללא חשש שמא ייפול לידיים הלא נכונות. חשאיות ודיסקרטיות הן אחד השירותים ההכרחיים ביותר שיכולות לספק חברות שליחויות בארץ.
  • זמינות בכל יום ושעה - חברה פרטית לעמת גוף שתחת פיקוח הממשלה, אינו מחויב לחוקי העבודה הממשלתיים ויכול לעבוד גם בשבת, חג ואף בשעות הלילה המאוחרות. כך שבמידה ונחוץ משלוח דחוף בשעה בה הדואר כבר זה זמן רב סגור, בלי להזכיר ששירותי הדואר אינם פעילים כל יום עסקים ולאורך כל שעות היום, שירותי משלוחים פרטיים יכולים להיות זמינים בכל עת ושעה.
  • נגישות לכל חלקי הארץ - ישנן לא מעט נקודות ומוקדים בארץ אליהם חברות דואר מסוימות לא מגיעות, או שולחות את המשלוח רק עד מוקד כללי שעל הנמען לעבור בו אחר כך על מנת לאסוף את המשלוח. חברה פרטית לרוב לא תגביל את הטווח או את נקודות הנמען האפשריות, ותוכל לספק את המשלוח עד ביתו של הנמען ללא סיבוכים מיותרים או מורכבות כלשהי.
גם אם תעדיפו לשלם כמה שפחות על משלוח, לעיתים מחיר זול עלול יהיה לעלות לכם ביוקר, לא רק מבחינת תשלומים אלא גם מבחינת זמן עבודה שייגזל, ריצות ובירוקרטיה.

חסכו מעצמכם את כל אלו והיעזרו בחברת שליחויות פרטית שתבצע עבורכם משלוח חבילות לכל מקום בישראל, תדאג למשלוח שלכם ותשאיר אתכם בראש שקט. 
subject
תיאור הפנייה:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון:
דוא"ל:


כל הזכויות שמורות © 2016       שליחויות | חברת שליחויות | שליחויות בתל אביב | שליחויות בירושלים | שליחויות בארץ | חברת הפצה חברת מיתוג