שירותי הפצה


שליחי החברה מבצעים שירותי הפצה מקצועיים לבתי עסק קטנים כגדולים. לעיתים תזמון נכון הוא ההבדל בין קמפיין מצליח לקמפיין בינוני. אם אתה מבקש לתזמן חלוקה של מוצרים בו זמנים לקהל לקוחות גדול מאגר שליחי החברה ישמחו לספק לך שירותי הפצה מקצועים.

·         הפצה ישירה ומתוזמנת
·         שירותי אחסנה
·         סטנדרטים גבוהים של שירות, מהירות תגובה ודיוק
·         שירותי הפצה מדלת לדלת


שירותי הפצה לעסק

קמפיינים, דוגמיות, חוזים, תשלומים, הזמנות לאירוע – שירותי הפצה מקצועיים ומתוזמנים מאפשרים לך לתזמן הפצה של המוצרים בו זמנית לקהל לקוחות גדול. בין קהל לקוחותינו ניתן למצוא בתי עסק רבים המנהלים השקות מוצרים גדולות. שליחי החברה מתאמים את הפצת המוצר בו זמנית לקהל לקוחות רב.

הדיוק והשירות שלנו מעניק להשקת המוצר שלך יוקרה ואיכות.
חברות שיווק, משרדי פרסום, סוכנויות נסיעות, משרדי ממשלה, משרדי עורכי דין, משרדי יחסי ציבור, לקוחות פרטיים ועוד.

שירותי הפצה ליבואנים

יבואנים מקבלים פעמים רבות הזמנות מראש למוצרים שטרם הגיעו ארצה. עם הגעת המשלוח ארצה היבואנים מבקשים להפיץ את המוצר לכל הרוכשים בו זמנית בצורה מהירה ויעילה. אנו נקצה למשימה צוות שליחים שייצא בו זמנית לכל הארץ לביצוע ההפצה.

איך להזמין שירותי הפצה?

בכדי להזמין שירותי הפצה כל שעלייך לעשות הוא לפנות למוקד השירות שלנו לתיאום השירות. בין שירותי החברה נשמח להציע שירותי אחסנה , שירותי הפצה מקצועיים, שליחויות מהיום להיום, שליחויות מהיום למחר, משלוחים לאתרי אינטרנט, שליחויות לכל הארץ.

שירותי הפצה מתואמים ומרובי שליחויות כדאי לתאם עם מוקד השירות בהקדם האפשרי. ניתן לתזמן שירותי ההפצה של מוצר בו זמנית לכל חלקי הארץ. ניתן להזמין שירותי הפצה בשילוב שירות הצמדת שליחים כך שכל ההזמנות שלך או המוצרים יחולקו על ידי אותו השליח.

הפצה

subject
תיאור הפנייה:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון:
דוא"ל:


כל הזכויות שמורות © 2016       שליחויות | חברת שליחויות | שליחויות בתל אביב | שליחויות בירושלים | שליחויות בארץ | חברת הפצה חברת מיתוג