שליחויות משפטיות


שליחויות משפטיות - על השירות ואופן הביצוע

שירות שליחויות משפטיות הוא שירות בו נעזרים לרוב משרדי עורכי דין וחברות הקשורות לתחום המשפט בישראל. הרעיון הוא להקל על המשרדים והחברות בהעברת מסמכים, חבילות ומידע לרשויות החוק בישראל כמו משרדי הממשלה למשל, או בתי משפט בערים שונות בישראל. 

במסגרת שירות שליחויות משפטיות השליחים המקצועיים והאחראיים שלנו יבצעו עבורכם, משרדי עו"ד וחברות הקשורות לחתום, העברה של מסמכים משפטיים וחבילות אל הגופים הרלוונטיים, תוך שמירה על רמת שירות גבוהה ומהירות שילוח.

בניגוד לשליחות רגילה בה תכולת החבילה שמועברת אינה סודית או חסויה, בשליחות משפטית תוכן המסמכים המועברים יכיל מידע רגיש והעברתו ליעד בבטחה תהיה חשיבות מכרעת. זוהי הסיבה לכך שבכל הקשור לשליחויות משפטיות אסור לכם להתפשר. 

אנו בחברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה מבינים זאת היטב ומציבים לעצמנו סטנדרטים גבוהים ומחמירים על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. 

כדי להקל על לקוחותינו באיתור ומעקב אחר המשלוח שלהם החברה פיתחה כלים טכנולוגים מתקדמים שמאפשרים מעקב אחר סטטוס המשלוח בזמן אמת דרך האתר.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות שירות השליחויות המשפטיות שלנו? צרו קשר ונשמח להשיב לכל שאלותיכם.

שליחויות משפטיות

subject
תיאור הפנייה:
שם מלא:
שם חברה:
טלפון:
דוא"ל:


כל הזכויות שמורות © 2016       שליחויות | חברת שליחויות | שליחויות בתל אביב | שליחויות בירושלים | שליחויות בארץ | חברת הפצה חברת מיתוג