לקוחות ממליצים

אתם – מייחלים לשירות איכותי, מהיר וחוויתי ללקוחותיכם. ואנחנו – פשוט מספקים לכם אותו! על סטנדרט השירות שלנו, תוכלו ללמוד מהמלצותיהם של הלקוחות שכבר התנסו בו! ובכל זאת, מה הופך את HFD לחברת המשלוחים המומלצת בישראל?

שיטות השילוח שלנו מגוונות ומותאמות ללקוח באופן אישי – משליחות ללוקר/חנות ועד משלוח עד הבית. בנוסף, אנו משקפים ללקוח את תהליך ההפצה ומעדכנים אותו היכן החבילה נמצאת, מספקים לו אותה בזמן שנוח לו ונותנים מענה שירותים נרחב בשלל ערוצים דיגיטליים.

הניסיון שלנו מלמד שאתרים אשר שילבו עבור לקוחותיהם את שתי שיטות השילוח, שליח עד הבית והפצה לנקודות חלוקה/לוקרים מוזילים את עלות המשלוחים באתר ב 30%.

לספר על עצמנו? זו אפשרות! עם זאת, אנו מאמינים כי המלצה אחת של לקוח, שווה יותר מאלף מילים שלנו. לפניכם, המלצות נבחרות שנכתבו ע"י מיטב לקוחותינו.

המלצות וידאו

לקוחות כותבים

המלצת לקוחה קטרינה
קטרינה ידלין
קטרינה טיפוח אורגני

אני שמחה להמליץ על חברת המשלוחים HFD ועל השירות של הצוות.

אציין שאני עובדת עם החברה כבר שנתיים והלקוחות שלי מאוד מרוצות ממהירות קבלת המשלוחים, בד"כ כבר תוך יום יומיים עם שליח עד הבית, בתיאום מראש וסמס מסודר.

כמובן בתקופה המתאגרת של קורונה וחודשי נובמבר-דצמבר  שכל אתרי האונליין חגגו והיה עומס מטורף בחברת המשלוחים ועם זאת היו עדכונים שוטפים על עיכובים, מענה אנושי מצד הצוות שעשה מעל ומעבר ומעל המצופה ודאג שהמשלוחים יגיעו בזמן. שירות לקוחות כזה לא רואים הרבה בארץ!

המלצת לקוח אלעד
Elad Eizenstein
Beatnik Records

הגענו ל HFD בתחילת הסגר הראשון כשמכירות האונליין התחילו לתפוס תאוצה כשחיפשנו פיתרון יעיל ומהיר ללקוחות שלנו שיושבים בבית ורוצים לשמוע תקליטים.

חבר המליץ לנו על החברה וכבר אחרי שיחה קצרה עם הנציג הרגשנו בבית, יכולנו להתחיל לשלוח בתהליך קל ופשוט בלי בזבוז זמן על הקלדות ובלי התעסקות מול דואר ישראל.

שירות הלקוחות של החברה זמין תמיד ועונה במהירות לכל פנייה ובעיה שצצה והלקוחות שלנו מרוצים מאוד ממהירות ויעילות שירות המשלוחים.

המלצת לקוחה בשמת
בשמת לי
Pelle

ממליצים בחום על חברת HFD.

אחרי נסיונות קודמים פחות מוצלחים, עם חברות שליחויות אחרות, הגענו ל- HFD והופתענו לטובה.
בשנה האחרונה אנו זוכים לשירות מצויין, למענה אנושי מהיר, לסיוע מדהים בתקלות ומשלוחים שמגיעים מהר
ומקסים ללקוחות שלנו.

תודה לכם HFD ,על שירות נפלא.

המלצת לקוח ליאור
ליאור
Vinspiration

שלום רב ,

רצינו להודות לכם על העבודה המשותפת, אתם באמת מקצוענים ונעים לפנות אליכם, נשמח להמשיך לעבוד אתכם.

מכתב תודה גלעד כהן
פתיחת הצ'אט
מחפשים את המשלוח שלכם? לחצו כאן לשיחה עם נציג