משלוחים עד הבית מהיום למחר

משלוחים מהיום למחר – הזמן היום וקבל את המשלוח למחרת עד סוף יום העסקים!

שירות משלוחים לכל הארץ – הזמן היום והחבילה תגיע ליעדה למחרת עד סוף יום העסקים.

חברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה מפיצה את המוצר שלכם לכל רחבי הארץ מהיום למחר.

ניתן לעקוב ולנתח את נתוני ההפצה במערכת ה –BI הייחודית לחברתנו המציגה בתצוגה גרפית ברורה את כלל המשלוחים שלכם אשר יצאו להפצה ונמסרו ביום המחרת.

יתרונות נוספים לשירות המשלוחים עד בית לקוח:

  1. ביצוע העברת המשלוחים בזמן קצר ובעלויות מוזלות לכל רחבי הארץ
  2. ביצוע שירות החתמת לקוחות פרטיים / עסקיים ע”ג ת. משלוח כהוכחה למסירה
  3. שירות סריקה של התעודות המשלוח החתומות באתר החב’ ואשר עומדות לרשות הלקוח בכל רגע טרם הגעת התעודה המקורית חזרה אל הלקוח
  4. שירות גוביינא – שירות זה מאפשר גביית תשלום מהלקוח בעת מסירת החבילה

הזמנת משלוחים בארץ מדלת לדלת

איך להזמין שליחות מהיום למחר? המוקד הטלפוני שלנו פועל ברוב שעות היום. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת פשוט מאד – צרו עמנו קשר בטלפון 1-700-70-46-45 או באמצעות טופס יצירת קשר ונטפל במשלוחים שלכם ביעילות ובאחריות!

כמה עולה שליחות מהיום למחר?

עלות השירות היא ספציפית ומשתנה בהתאם לכמות המשלוחים והיקפם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר למוקד שלנו ולקבל הצעת מחיר משתלמת אשר מותאמת לצרכים שלכם אנו מתחייבים כי לקוחות אשר ישלבו את ערוצי ההפצה שאנו מצעים (שליח עד הבית ונקודות חלוקה/לוקר) כאופציות שילוח באתר שלהם יוזילו את עלות השילוח של הם ב 30% לפחות..

מעוניינים לשדרג את מערך המשלוחים שלכם? דברו איתנו

לא סתם הפכנו לחברת השליחויות והלוגיסטיקה הגדולה ביותר בישראל. האחריות של חברת ההפצה הפוגשת את לקוח הקצה הינה קריטית ביותר חשוב מאוד להמשיך את חווית השירות לה זוכה לקוח הקצה באתר שלכם גם בתהליך ההפצה ולכן עלינו לספק לכם את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר כדי לעשות זאת אנחנו עוסקים ללא הרף בפיתוח פתרונות טכנולוגיים שהופכים את המשלוח למהיר יותר, ואת השירות למתקדם ואיכותי. ניתן לעקוב אחר כל תהליך ההפצה, בכל רגע נתון, מהרגע שהוא יוצא ממחסני החנות ועד להגעת המשלוח ללקוח הקצה.

הניסיון שצברנו לאורך השנים וטכנולוגיה מתקדמת, מאפשרים לנו להציע לכם וללקוחות שלכם את פתרונות השילוח הטכנולוגיים והטובים ביותר בארץ!

עוד שירותים שנשמח להציע לך:

EBOX

E-POST

NEXT DAY

E-COMMERCE

פתיחת הצ'אט
מחפשים את המשלוח שלכם? לחצו כאן לשיחה עם נציג