משלוח מהיר בארץ – מה צריך לדעת על משלוחים מהירים?

משלוח מהיר מהיום להיום או מהיום למחר הפך בימינו לסטנדרט. הצרכנים מצפים למשלוח מהיר ועל החנויות המקוונות לעמוד בציפיות הלקוחות או להסתכן באובדן שלהם. אחוז ניכר מהלקוחות לא ישובו לקנות בחנות מקוונת שחווית המשלוח בה אינה חיובית.

כשאתם מספקים משלוח מהיר ללקוחות שלכם אתם מרוויחים:

  • הגדלה של אחוז ההמרה וצמצום נטישה בתהליך הרכישה עקב זמני שילוח ארוכים
  • לקוחות מרוצים עם סיכוי גבוה יותר לחזרה ורכישות עתידיות
  • הגדלת ערך סל הקניות הממוצע, בעיקר כאשר מדובר במשלוחים חינם
  • תרומה לשיווק העסק – יותר לקוחות יספרו על חוויית הקניה שלהם למכרים וחברים

מתי צריך משלוח מהיר?

שליחת חבילה מהיום למחר הינה פתרון אופטימלי למצוקת זמן של הלקוח במגוון סיבות – מוצר דחוף לבית, מתנה לבן משפחה, משהו דחוף למשרד או סתם הפתעה "של הרגע האחרון". שילוח מהיר עוזר לכם לסייע למצוקת הלקוח ולהעצים את חווית הקנייה שלו ותוך שכך להתבלט בעולם תחרותי.

חשיבותה של חברת ההפצה

חווית המשלוח היא הקשר הסופי שלכם עם לקוחות הקצה בתהליך הרכישה ולכן כדאי להשקיע בבחירת חברת המשלוחים כפי שאתם משקיעים במוצרים ובשירות. השלב הראשון הוא בחירת חברת השליחויות המתאימה. תפקידה של חברת השליחויות הוא לוודא שהלקוחות יהיו שבעי רצון מתהליך המשלוח על ידי שיקוף תהליך ההפצה ואספקת החבילה בזמן ובאופן המקצועי ביותר, לכן חשוב מאוד לבחור בחברת שליחויות מקצועית ובעלת ניסיון שמפעילה מערך שליחויות מתקדם לכל רחבי הארץ ומספקת ללקוחות הקצה את המענה האופטימלי ביותר.

למה אנחנו?

חברת HFD מובילה בתחום השליחויות ובעלת ניסיון רב. אנו מאמינים שחוויית השירות של לקוחות הקצה צריכה להישמר לכל אורך הדרך ולכן שואפים תמיד להתקדם ולהציע את השירותים הטובים ביותר החל מאפשרויות שילוח מרובות, שילוב טכנולוגיה מתקדמת במערך השירות, ועד למענה זמין וערוצי תקשורת מגוונים. בנוסף אנו מעמידים מעטפת שלמה של פתרונות עבור אתרי מסחר אלקטרוניים המותאמים עבורם בצורה אישית.

שירותי שילוח מגוונים

משלוח חבילה במהירות וביעילות למחר עם שליח עד הבית, הינו המפתח לשביעות רצונם של לקוחות, אשר היום כבר אינם מורגלים להמתין זמן רב לחבילה. מעבר לכך, אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות לבחור בסוגים שונים של משלוחים ולהציע ללקוחות שלכם את האופציה לבחור את שיטת השילוח המתאימה ביותר עבורם. האופציות הן:

ממשק מתקדם

על מנת להקל עליכם ולייעל את התהליך אנו מציעים מבחר דרכי התממשקות למגוון מערכות.
הקדמה הטכנולוגית שלנו מציעה לכם יתרון של חיסכון בזמן ואת האפשרות להסתנכרן איתנו, כך שכל המשלוחים יעברו אלינו באופן אוטומטי ואתם לא תצטרכו להקליד או למלא פרטים באופן ידני. אותה טכנולוגיה גם מזרזת את תהליך ההפצה ומאפשרת לנו לצאת לדרך מהר יותר.

אנו כאן כדי לספק ללקוחות שלכם את השירות לו הם מצפים עם מבחר של פתרונות שילוח מהירים ומתקדמים. מעוניינים לברר פרטים ולקבל הצעה לשירותי שילוח מתקדמים? צרו איתנו קשר.

פוסטים נוספים