פתרונות טכנולוגיים

ETA

מערכת ממוחשבת המעדכנת את הלקוח במועד האספקה המשוער.
המערכת אף מעדכנת את לקוח הקצה בזמן אמת על מיקום השליח, כולל עדכון על זמן הגעה משוער והודעה על מסירת החבילה.

כל המידע על כלל המשלוחים שלכם – בלוח בקרה אחד! טכנולוגיית הבינה העסקית הינה ייחודית ובלעדית לחברתנו המערכת מעניקה שיקוף מלא של תהליך השילוח. מערכת ה-BI מאפשרת לקבל דוחות ויזואלים נוחים לבקרה על סטאטוס במשלוחים שלכם. דוחות אלה יעזרו לכם לנהל את כל תהליך ההפצה וה-SLA בקלות ויעילות רבה יותר ויאפשרו לכם לראות בכל רגע נתון באופן ברור את ריכוז הסטטיסטיקות ונתוני המשלוחים, מבלי להתעסק עם דוחות מסובכים.

כל סוגי המשלוחים במקום אחד? זה אפשרי! התחברו למערכת שלנו וספקו ללקוחותיכם את כל סוגי המשלוחים האפשריים כלי ה-API מאפשר למערכת שלנו להתממשק עם כל אתר e-commerce לא משנה על איזה פלטפורמה האתר שלכם פועל המערכת שלנו מאפשרת לקלוט את כל המידע הנדרש, כדי שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר בכמה שפחות מאמץ מצדכם. המערכת מתחברת למערכת הניהול של אתר האי-קומרס (כולל פלטפורמות כמו WORDPRESS, MAGENTO, SHOPIFY, COMAX, E-SHOP, KONIMBO, WIX ועוד).

ומשם תשדר אוטומטית את פרטי המשלוחים, על כל סוגיהם – אלינו. התממשקות זו חוסכת לכם את הקלדת ההזמנות באופן ידני ומאפשרת לכם וללקוחות הקצה לקבל סטטוס משלוח באופן אוטומטי.

חשוב לכם לדעת מי קיבל את החבילה כשהיא מגיעה ליעדה? זה ברור לנו. טכנולוגיית הוכחות המסירה שלנו מתעדת בזמן אמת את זמן המסירה, שם המקבל וחתימתו. מידע זה נשמר במערכות המידע שלנו – לתיעוד מלא ולמקרים של בירורים בעתיד מול לקוחות הקצה.

אנו מטפלים ומעניקים שירות ללקוחות הקצה באמצעות מערכת מתקדמת ורב ערוצית, כדי להקנות שקט לבעלי האתרים לכל הקשור לפניות בנושאי סטאטוס המשלוחים. השירות ניתן במגוון פלטפורמות לבחירתם – כולל פייסבוק, מייל וצ'אט עם נציג.  באמצעות מערכת זו אנו יכולים לתת מענה מהיר ויעיל ולאפשר ללקוחות הקצה לבטוח בכם ולדעת שהחבילה שלהם בידיים טובות.

פתיחת הצ'אט
מחפשים את המשלוח שלכם? לחצו כאן לשיחה עם נציג